Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Zadzwoń - 606 454 363

Wózki typu platforma

Zastosowanie dostępnych na niniejszej stronie wózków na platformie opiera się przede wszystkim na transporcie oraz przechowywaniu różnorodnych artykułów. Są one niezbędne przede wszystkim w magazynach oraz halach produkcyjnych. Wykorzystuje się je zarówno w profesjonalnych zakładach, jak i w przypadku drobniejszych prac. Odpowiednia trwałość, jaką wyróżnia się wózek – platforma, zawdzięczana jest przede wszystkim przemyślanym rozwiązaniom technologicznym, które gwarantują ich niezawodność oraz wysoki komfort pracy.

Wózki platformowe dają możliwość ułożenia na płaskiej platformie różnego rodzaju produktów, a następnie szybkiego przewiezienia ich do punktu docelowego. Charakteryzuje je przede wszystkim ponadprzeciętna wytrzymałość, jak i możliwość przenoszenia bardzo ciężkich ładunków, dlatego też można je spotkać również w większych sklepach oraz na ich zapleczach. Warto także wiedzieć, że wózki te dostać można z różnego rodzaju kołami: pneumatycznymi lub też pełnymi. Pierwsze z nich dają możliwość pokonywania nierówności terenu. Pracują bardzo cicho, podnosząc jednocześnie komfort pracy. Zaś koła pełne to niższa cena oraz możliwość przenoszenia znacznie większych obciążeń.

[long_desc]

Wózek - platforma. Jaki wybrać?

Przez wzgląd na szeroką ofertę, wybór odpowiedniego wózka może być problematyczny. Dlatego też warto zawczasu przemyśleć zakup i odpowiedzieć sobie na takie pytania, jak m.in.: jaka jest topografia terenu, po którym wózek będzie się poruszać? Jaka jest specyfika mojej działalności? Jak duże i jakiego rodzaju towary będę przewozić?

Zapraszamy do zakupów naszych wózków. Możemy zagwarantować szeroki wybór, niezawyżone ceny oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki zamówionych produktów. Z pewnością naszą ofertę wózków wyróżnia również fakt, że większość z nich posiada 12-letnią gwarancję. Jeżeli mają Państwo więcej pytań dotyczących specyfikacji wózków, zachęcamy do kontaktu.

wózki platformowe

Hulajnoga towarowa Hulajnoga towarowa
Producent: Jotkel

2 256,10 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Platforma mała z pałąkiem wzmocnionym Platforma mała z pałąkiem wzmocnionym

491,71 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Platforma z 1 burtą Platforma z 1 burtą

609,17 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Platforma z 2 burtami Platforma z 2 burtami

755,77 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Platforma z 3 burtami Platforma z 3 burtami

874,15 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Platforma z 4 burtami Platforma z 4 burtami

951,54 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Platforma z dwoma pałąkami Platforma z dwoma pałąkami

628,29 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Platforma z pałąkiem "grill" Platforma z pałąkiem "grill"

764,88 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl