O firmie

Założenie Firmy

       ALUET Monika Więcek została zarejestrowana w 2002 roku. 

Nazwa

       Nazwę firmy odziedziczyłam po pośredniku nieruchomości, który sprzedał nam nasze pierwsze własne mieszkanie na Grunwaldzie w Poznaniu, po czym zbankrutował (w sumie powinno to nam dać do myślenia, ale dla nas ta trudna do wymówienia nazwa okazała się szczęśliwa). A poza tym był to czas rozkwitu Panoramy Firm i nazwa na "A" była jak najbardziej pożądana.

       Dziś wiem że nazwa musi być prosta i łatwa do dyktowania przez telefon, ale ciężko coś zmienić po tylu latach :).

Biuro

        Pierwsze biuro mieściło się na ulicy Góreckiej w siedzibie Remondisu. 

        W międzyczasie bardzo rozrywkowy sąsiad mieszkający piętro wyżej w naszym bloku "zachęcił" nas do budowy własnego domu w uroczym Zielątkowie. Za budową domu przyszedł czas na przeniesienie biura najpierw do Złotnik, a następnie 8 lat temu do Chludowa.

Dostawcy

        Od samego początku działalności staram się dobierać solidnych dostawców, z którymi współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu do ludzi i wysokiej jakości produktów. Współpracuję od kilkunastu lat z tymi samymi osobami co samo w sobie dobrze świadczy o Firmach. Przeszliśmy wspólnie niejedno "zawirowanie" i zawsze udało się załatwić sprawę z korzyścią dla Klienta. Dobrze jest słyszeć znajomy głos po drugiej stronie łącza. :)

Klienci

        Najbardziej cieszy kiedy wracają, czasem po kilku latach. Zawsze staram się pomóc, doradzić, przyspieszyć dostawę. Podejmuję się również załatwienia spraw nietypowych o ile jest taka potrzeba. Obsługuję firmy duże i małe. Z niektórymi współpracuję już kilkanaście lat i patrzę jak rosną. Miło się pracuje kiedy po drugiej stronie są znajome osoby :).

Produkty

Od samego początku postawiłam na jakość i produkty krajowe. Przykładowo na wózki udzielamy 12 lat gwarancji. Stoły warsztatowe i szafy produkowane są na obrabiarkach cyfrowych i automatach, półki regałowe otrzymujemy od producenta drutu. Sprzedajemy towary na terenie Unii i w Polsce, mamy stałych odbiorców, uzupełniamy zamówienia, które były składane ponad 10 lat temu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl