Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Oferujemy bardzo wytrzymałe i uniwersalne w zastosowaniu siatki ochronne, które szyte są na miarę, według indywidualnych potrzeb wszystkich Klientów.

Wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, w tym polipropylenu, są odpowiednio wzmacniane, a do Państwa dyspozycji oddajemy je w czterech wariantach:

  • na kontenery, gdzie chronią przed wypadaniem przewożone odpady oraz inne ładunki,
  • zabezpieczające regały wysokiego składowania, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w magazynach, w których składowane są na wysokich regałach różnego rodzaju towary,
  • piłkochwyty, znajdujące zastosowanie na boiskach sportowych i halach, zabezpieczające np. publiczność przed uderzeniem mocno wykopanej piłki,
  • osłonowe, idealnie sprawdzające się do zabezpieczania okien, placów zabaw, sufitów z oświetleniem, hal sportowych i wielu innych.

Każdy Klient ma możliwość złożenia indywidualnego zamówienia, dopasowując do swoich potrzeb wysokość siatki ochronnej, grubość linki czy wielkość oczek. Szeroki wybór rozwiązań, a także doskonała jakość wykonania i uniwersalne zastosowanie to zalety, które sprawiają, że nasze siatki ochronne cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród właścicieli przedsiębiorstw budowlanych czy przemysłowych, właścicieli obiektów sportowych i nie tylko.

Siatki ochronne do zabezpieczenia towaru na regale, doskonałe zabezpieczenie obiektów sportowych, upraw sadowniczych i hurtowni . Szczególnie przydatne na regałach drobnicowych przy ciągach komunikacyjnych. Doskonałe dla firm z materiałami budowlanymi.

Siatka ochronna na regały paletowe Siatka ochronna na regały paletowe
0,19 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Siatka osłonowa Siatka osłonowa
0,19 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl