Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Palety metalowe Manurack

Palety metalowe to obok palet plastikowych i drewnianych, jeden z najczęściej wykorzystywanych nośników. Przez wzgląd na swoją ponadprzeciętną wytrzymałość, palety te są bardzo często wykorzystywane między innymi w przemyśle motoryzacyjnym oraz hutniczym, a wszystko to dlatego, że ich górna część może być przystosowana do transportowania wstępnie zmontowanych zespołów. Warto również wiedzieć, że palety metalowe Manurack są bardzo często tworzone zgodne z wymaganiami, jak i wymiarami powszechnie stosowanych drewnianych europalet.

Paleta Manurak podwójna Paleta Manurak podwójna
520,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Paleta Manurak podwójna A Paleta Manurak podwójna A
528,46 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Paleta Manurak pojedyncza Paleta Manurak pojedyncza
395,04 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Rura 1340 mm. do palety Manurak Rura 1340 mm. do palety Manurak
70,13 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Rura 1680 mm. do palety Manurak Rura 1680 mm. do palety Manurak
87,80 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Rura 2100 mm. do palety Manurak Rura 2100 mm. do palety Manurak
100,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Palety manurack – co warto o nich wiedzieć?

Metalowe palety dostępne na niniejszej stronie internetowej, zostały wykonane z bardzo wytrzymałych oraz solidnych materiałów. W praktyce oznacza to, że bez trudu będą w stanie wytrzymać ciężar masywnych przedmiotów o dużej wadze. Wszystkie nasze palety przeznaczone są przede wszystkim do składowania towarów o różnych oraz nawet najbardziej niestandardowych kształtach. Co równie ważne, produkty na nich umieszczone są zawsze stabilne nawet w przypadki ich transportu. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na ich zakup.

Palety metalowe – można nam zaufać!

Firma Aluet funkcjonuje na rynku od 16 lat i cieszy się nieustannie rosnącym zaufaniem wśród wielu Klientów, którzy zdecydowali się zakupić palety metalowe za pośrednictwem niniejszej strony. Staramy nieustannie się rozwijać oraz ulepszać oferowany asortyment, odpowiadając jednocześnie na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Baza naszych produktów jest nieustannie rozbudowywana, dzięki czemu z pewnością każda osoba odwiedzająca nasz sklep znajdzie tu coś dla siebie.

Proponujemy Państwu trwałe i solidne palety Manurack o dużej nośności i niestandardowych wymiarach, które wykonane zostały ze stali malowanej lub ocynkowanej. Istnieją dwa wymiary standardowe, ale wykonujemy również palety na wymiar, w przypadku wyrażenia przez Państwa takiej chęci. Co równie ważne, pojemność palety jest zależna od długości rur dystansowych. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do skontaktowania się z naszym zespołem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl