Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Szafki metalowe BHP - Aluet

Sklep internetowy Aluet oferuje Państwu szeroką gamę mebli warsztatowych i nie tylko. Umożliwiają one właściwe zorganizowanie przestrzeni roboczej, gwarantując jednocześnie wysoką funkcjonalność, porządek, wszechstronność oraz, co najważniejsze, bezpieczeństwo. Meble dostępne w naszej ofercie, te to przede wszystkim: ławki i stoliki, regały, szafki metalowe BHP, stoły warsztatowe, szafy komputerowe oraz wiele innych elementów, które niezbędne są w każdym warsztacie, magazynie, hali. Dzięki dużej różnorodności rozwiązań, jak i wysokiej jakości i estetyce, jesteśmy przekonani, że nasze meble spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Jako doświadczony producent, możemy także zapewnić Państwu profesjonalną obsługę i korzystne warunki transakcji.

Szafka BHP 300 Szafka BHP 300
320,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafka BHP 400 Szafka BHP 400
370,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafka BHP 600 Szafka BHP 600
410,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafka BHP 600 skos Szafka BHP 600 skos
490,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafka BHP 600 z ukrytym słupkiem Szafka BHP 600 z ukrytym słupkiem
430,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafka BHP 800 Szafka BHP 800
520,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafka BHP 800 z ukośnym dachem Szafka BHP 800 z ukośnym dachem
620,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Szafa metalowa BHP z wysokiej jakości blachy

W każdym zakładzie produkcyjnym, który zatrudnia pracowników potrzebne są szafki pracownicze jako wyposażenie szatni. W kategorii tej znaleźć mogą Państwo najczęściej spotykane rodzaje szafek, podzielone pod względem rozmiarów i sposobu wykonania. W niniejszej ofercie znalazła się m.in. szafa metalowa BHP, która została wykonana z wysokiej jakości z blachy 0,8 mm, mającej bezpośrednie przełożenie na ich ponadprzeciętną trwałość. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy szafki na stópkach, nogach, ze skośnym daszkiem (dodatkowe miejsce) oraz z ławeczką. Drzwiczki szafek otwierane pod kątem 110 i 180 stopni mają solidne wzmocnienia zabezpieczające przed włamaniem. Szafki w wersji Platinum posiadają cofniętą przegrodę, której nie widać po zamknięciu szafki (jest to widoczne na zdjęciu szatni).

Szafki metalowe BHP – dlaczego to właśnie u nas warto je nabyć?

Firma Aluet funkcjonuje na rynku od 16 lat i cieszy się nieustannie rosnącym zaufaniem Klientów. Staramy nieustannie się rozwijać oraz ulepszać oferowany asortyment, odpowiadając jednocześnie na Państwa potrzeby. Baza naszych produktów jest nieustannie rozbudowywana, dzięki czemu z pewnością każda osoba odwiedzająca nasz sklep znajdzie tu coś dla siebie.

Szafki metalowe BHP. Producent godny zaufania

Jeżeli poszukują Państwo szafek BHP od znanego i cenionego producenta, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zagwarantować wysoką stabilność wszystkich szafek dostępnych w naszym asortymencie oraz wysoką ich trwałość. Dzięki temu ich zakup jest doskonałą i opłacalną inwestycją na wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl