Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Szafa komputerowa

Wszystkim osobom zainteresowanym oferujemy szeroką gamę mebli, które umożliwiają właściwe zorganizowanie przestrzeni roboczej, gwarantując jednocześnie wysoką funkcjonalność, porządek i komfort pracy. Meble te to przede wszystkim: ławki i stoliki, regały, szafki BHP ale również szafa komputerowa. Dzięki dużej różnorodności rozwiązań, jak i wysokiej jakości i estetyce, jesteśmy przekonani, że nasze meble spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i doskonale spełnią swoją rolę w każdym miejscu pracy.

Dostępna na niniejszej stronie szafa na komputer to solidny oraz trwały mebel, którego głównym przeznaczeniem są stanowiska komputerowe znajdujące się w magazynach, warsztatach i halach produkcyjnych. Każda z nich charakteryzuje się ponadprzeciętną jakością wykonania, która ma przełożenie ma ich bardzo wysoką trwałość. Szafa komputerowa skutecznie będzie chronić komputer przed różnego rodzaju uszkodzeniami, jak również dostępem niepowołanych osób, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup w naszym internetowym sklepie.

Szafa na komputer HSC01 24" Szafa na komputer HSC01 24"
Producent: Jotkel
1 377,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafa na komputer HSC01 24" na kółkach Szafa na komputer HSC01 24" na kółkach
Producent: Jotkel
1 467,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafa na komputer HSC03 Szafa na komputer HSC03
Producent: Jotkel
1 827,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafa na komputer HSC06 22" IP54 Szafa na komputer HSC06 22" IP54
Producent: Jotkel
3 383,93 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafa na komputer HSC06 22" IP54 na kołach Szafa na komputer HSC06 22" IP54 na kołach
Producent: Jotkel
3 478,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafa na komputer i monitor LCD 22" HSC02 Szafa na komputer i monitor LCD 22" HSC02
Producent: Jotkel
1 628,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Szafa na komputer i monitor LCD 22" HSC02 na kołach Szafa na komputer i monitor LCD 22" HSC02 na kołach
Producent: Jotkel
1 718,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Dlaczego to właśnie u nas warto nabyć szafę komputerową?

Jesteśmy firmą godną zaufania, która funkcjonuje na rynku od 16 lat i cieszy się nieustannie rosnącym zaufaniem wśród wielu Klientów, którzy zdecydowali się zakupić tego rodzaju szafy za pośrednictwem niniejszej strony. Staramy nieustannie się rozwijać oraz ulepszać oferowany asortyment, odpowiadając jednocześnie na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Obsługujemy zamówienia z kraju jak i państw UE. Baza naszych produktów jest nieustannie rozbudowywana.

Szafy na komputer najwyższej jakości

Chcąc mieć pewność nabycia szafy komputerowej, która będzie służyć w pełni niezawodnie przez wiele lat, warto zainteresować się naszą ofertą. W naszym asortymencie znaleźć można produkty najwyższej jakości, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze nawet detale. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów oraz złożenia zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl