Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Opcje przeglądania

Półki siatkowe

Dostępne na niniejszej stronie półki siatkowe znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przypadku ładunków o niewielkich wymiarach, takich jak pojemniki, paczki, czy też kartony. Wykorzystując tego typu półki można o wiele lepiej wykorzystać przestrzeń magazynową, znajdującą się w regałach. Co więcej, półka siatkowa może zwiększyć bezpieczeństwo oraz ochronę pracowników, poprzez zabezpieczenie drogi przejazdowej pod regałami. Są one dopasowane do standardowych systemów regałowych, jednak można wykonać je również z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co warto wiedzieć o naszych półkach siatkowych?

Nośność oferowanych półek waha się między 300 a 1000 kilogramami, a ich niewątpliwą zaletą jest brak osiadania kurzu oraz niestanowienie przeszkody w przypadku zraszania ognia w sytuacji wybuchnięcia pożaru. Co więcej, nie tracą one swojej wytrzymałości w przypadku namoknięcia. Ich atutem jest także możliwość wykorzystywania w mroźniach oraz chłodniach w celu polepszenia cyrkulacji powietrza. Półki siatkowe bez obaw można wykorzystywać w przypadku chęci składowania niewielkich elementów, jak i towarów na paletach.

Półka siatkowa – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Od samego początku działalności naszej firmy stawiamy na wysoką jakość oraz produkty krajowe. Sprzedajemy swoje półki nie tylko w Polsce, ale i na terenie całej Unii Europejskiej. Jeżeli poszukują Państwo trwałych, solidnych, a przy tym niedrogich półek oraz innych elementów niezbędnych w każdej hali, czy też magazynie – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zagwarantować szeroki wybór, niezawyżone ceny oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki każdego produktu dostępnego w naszym sklepie. Nasza oferta z pewnością Państwa usatysfakcjonuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl