Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Regały paletowe

Dostępne w naszej ofercie regały paletowe mają zastosowanie w przedsiębiorstwach z różnych branż, w których często stanowią główny element wyposażenia magazynów. Mogą być także wykorzystywane np. na zapleczach dużych marketów lecz nie tylko. W znacznym stopniu ułatwiają porządkowanie towarów, pozwalając jednocześnie na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Podczas produkcji naszych regałów szczególną wagę przykładamy do tego, aby były stabilne i solidne. Oferta obejmuje także niezbędne akcesoria, zwiększające funkcjonalność powstałych modułów.

Regały paletowe – chętnie pomożemy w ich wyborze

Podstawowym zadaniem regałów paletowych jest przede wszystkim składowanie ładunków znajdujących się na paletach. W zależności od ich rodzaju, parametrów, jak i wagi, chętnie pomożemy dobrać Państwu odpowiedni typ regału, który będzie w 100% dopasowany do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Uwzględnimy także Państwa preferencje, powierzchnię magazynu lub też hali, jak i rodzaj wózka widłowego, który będzie je obsługiwał.

Regały paletowe – firma z wieloletnią tradycją

Firma Aluet funkcjonuje na rynku od 16 lat i cieszy się  zaufaniem wśród wielu Klientów, którzy zdecydowali się zakupić regały paletowe wysokiego składowania. Staramy nieustannie się rozwijać oraz ulepszać oferowany asortyment, odpowiadając jednocześnie na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl