Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Opcje przeglądania

Nasza firma dostarcza Klientom wysokiej klasy regały półkowe już od wielu lat. Oferta obejmuje szeroki wybór produktów zróżnicowanych pod względem nośności oraz budowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom przedsiębiorców działających w różnych branżach. Znajdują się tutaj rozwiązania dla firm, w których na szeroką skalę odbywa się magazynowanie dużych i ciężkich towarów, jak i tych, które potrzebują produktów wyłącznie do przechowywania dokumentów firmowych. Wszystkim gwarantujemy udaną współpracę.

Zwarta konstrukcja i wytrzymałe materiały wykorzystane do produkcji sprawiają, że nasz sprzęt spełnia swoje zadanie przez wiele kat, nawet podczas intensywnej eksploatacji. Dzięki niemu przestrzeń w każdym magazynie zostaje odpowiednio zoptymalizowana. Nasze regały sprawdzają się szczególnie w wysokich pomieszczeniach, gdzie towary są przechowywane warstwowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl